SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
106 919 €
(1 215 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
88 m²
Higüey

slaapkameratypical
vlak88 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This residential development in Punta Cana, Dominican Republic offers a unique living experience with modern housing units and a wide range of ameniti...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteSlimme apparatenBeveiligingNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Higüey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lavanda Real Estate