SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
84 252 €
(2 808 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
30 m²
Higüey

slaapkameratypical
vlak30 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Stunning new residential project located in Vista Cana, Punta Cana, Dominican Republic. With its elegant and modern design, surrounded by nature, it o...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurBeveiligingHouten vloerHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijlGeschikt voor huisdierenGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Higüey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lavanda Real Estate