SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
252 544 €
(2 405 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
105 m²
Higüey

slaapkameratypical
vlak105 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Our unique crystal lagoon is the heart and soul of this beautiful resort in Punta Cana, Dominican Republic, offering you a personal oasis for relaxati...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 20dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Higüey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lavanda Real Estate