SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 460 048 €
(4 044 € / m²)
Verkoop
4
2+
361 m²
Higüey

slaapkamer4
vlak361 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Blue Luxury Residences: A Gem in the Cap Cana Marina

Blue Luxury Residences redefines tropical sophistication with just 23 exclusive apartments desig...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 19dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Higüey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Santo Domingo