Lijst met aanbiedingen
10
10
10
51 158 €
(12 790 € / m²)
Verkoop
1
1
4 m²
Higüey
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
4 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Live In Paradise: Just A Stone's Throw From Macao Beach, This Project Offers The Best Of BothWorlds nbsp;
You'll have easy access to the untouched s...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
354dagen
Bijgewerkt:
4dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Higüey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.