SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
415 663 €
(4 469 € / m²)
Verkoop
3
2+
93 m²
Tatlısu

slaapkamer3
vlak93 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق ساحلية أنيقة ضمن مشروع متعدد الاستخدامات في تاتليسو، شمال قبرص
تُعد "تاتليسو" بلدة ساحلية تابعة لمدينة غازي ماغوسا في شمال قبرص، وهي واحدة من أكث...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Tatlısu
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate