SUPA24
Overig
Overig
Overig
470 000 €
(4 947 € / m²)
Verkoop
2
2+
95 m²
Nission, Παραλίμνι

slaapkamer2
vlak95 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover refined coastal living in this beautifully appointed ground-floor apartment, ideally located in the sought-after area of Protaras, only 100 m...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Nission, Παραλίμνι
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

C. I. Sweet Home Realtors Ltd

Kyriacos Kolokasides