SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 250 000 €
(10 417 € / m²)
Verkoop
3
2+
120 m²
Nission, Παραλίμνι

slaapkamer3
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover a unique opportunity with this brand new, off-plan apartment offering a spacious 120 m2 of internal area. Designed for comfortable living, th...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 51dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

Nission, Παραλίμνι
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home