SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
205 000 €
(2 412 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
85 m²
Martiou 25, Ορόκλινη

slaapkameratypical
vlak85 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nestled in a quiet neighborhood of Oroklini in Larnaca, this new residential development presents a selection of modern one- and two-bedroom apartment...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Martiou 25, Ορόκλινη
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Cyprus Sotheby's International Realty