SUPA24
Overig
Overig
Overig
255 000 €
(3 228 € / m²)
Verkoop
2
2+
79 m²
Prodromou, Ορόκλινη

slaapkamer2
vlak79 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This brand new, modern Two Bedroom Apartment currently under construction is located in the charming area of Oroklini. With a total internal space of ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 33dagen
Bijgewerkt: 26dagen

Plaatsen

Prodromou, Ορόκλινη
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home