SUPA24
Overig
Overig
Overig
195 000 €
(2 468 € / m²)
Verkoop
2
2+
79 m²
Avgerinou, Ορόκλινη

slaapkamer2
vlak79 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This Two Bedroom Apartment is located in the sought-after area of Oroklini. With a spacious internal area of 78.5 square meters, this home offers well...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 49dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

Avgerinou, Ορόκλινη
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home