SUPA24
Overig
Overig
Overig
420 000 €
(3 750 € / m²)
Verkoop
2
1
112 m²
Aretousis, Λεμεσός

slaapkamer2
vlak112 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

For sale is a stunning penthouse apartment currently under construction, offering a modern lifestyle in the desirable area of Ekali. This spacious pro...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 313dagen
Bijgewerkt: 47dagen

Plaatsen

Aretousis, Λεμεσός
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd