SUPA24
Overig
Overig
Overig
528 000 €
(6 684 € / m²)
Verkoop
2
2+
79 m²
Konstandias, Kato Paphos

slaapkamer2
vlak79 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

For sale off plan, this spacious ground floor apartment offers 79.2 m2 of comfortable internal space. The property features two well-sized bedrooms an...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Konstandias, Kato Paphos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home