SUPA24
Overig
Overig
Overig
179 361 €
(2 161 € / m²)
Verkoop
2
1
83 m²
İskele

slaapkamer2
vlak83 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Yeni İskele, also known as Trikomo, a town on the southeastern coast of Northern Cyprus. Yeni İskele lies along t...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteDouchecabineKeukenapparatuurBeveiliging

Ander
Leeftijd van het aanbod: 134dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

İskele
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak