SUPA24
Overig
Overig
Overig
558 000 €
(10 528 € / m²)
Verkoop
1
1
53 m²
Andrea Michailidi, Germasogeia

slaapkamer1
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderJa
terrasJa

Beschrijving

Tento elegantní byt 1+1 se nachází v jedné z nejvyhledávanějších částí Limassolu – v klidné, zelené a zároveň turisticky živé zóně jen několik minut c...

Parameters

Gegenereerd door AI

KeukenapparatuurHoge plafondsNatuurlijk lichtOpen leefruimteModerne stijlNa de reconstructie

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 171dagen
Bijgewerkt: 171dagen

Plaatsen

Andrea Michailidi, Germasogeia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Bc. Stoyan Stoyanov DiS.