SUPA24
Overig
Overig
Overig
240 000 €
(2 376 € / m²)
Verkoop
2
2+
101 m²
Archipiskopou Makariou, Δήμος Λιβαδιών

slaapkamer2
vlak101 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Two bedroom apartment for sale, under construction, in a residential area, close to amenities. Open plan living and kitchen area, two bedrooms, two ba...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 345dagen
Bijgewerkt: 344dagen

Plaatsen

Archipiskopou Makariou, Δήμος Λιβαδιών
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses