SUPA24
Overig
Overig
Overig
250 000 €
(2 381 € / m²)
Verkoop
3
2+
105 m²
Gialousas, Δήμος Λάρνακας

slaapkamer3
vlak105 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This charming three bedroom first floor apartment is ideally located in the Aradippou area of Larnaca, close to Livadia, offering a perfect balance of...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Gialousas, Δήμος Λάρνακας
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home