SUPA24
Overig
Overig
Overig
140 000 €
(2 545 € / m²)
Verkoop
1
1
55 m²
Moiron, Δήμος Λάρνακας

slaapkamer1
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Listing refers to a One Bedroom Apartment located on the Second Floor. Discover contemporary living in the heart of Vergina, one of Larnaca’s most pr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Moiron, Δήμος Λάρνακας
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home