SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
950 000 €
(8 636 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
110 m²
Goethe, Δήμος Λάρνακας

slaapkameratypical
vlak110 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nestled in the sought-after Mackenzie neighborhood, just 300 meters from the sparkling sea, these luxury apartments redefine modern coastal living. Su...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Goethe, Δήμος Λάρνακας
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Cyprus Sotheby's International Realty