SUPA24
Overig
Overig
Overig
182 500 €
(2 645 € / m²)
Verkoop
1
1
69 m²
Florinis, Δήμος Λάρνακας

slaapkamer1
vlak69 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Under construction with delivery expected in August 2027, this one bedroom penthouse apartment with roof terrace forms part of an exclusive residentia...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Florinis, Δήμος Λάρνακας
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home