SUPA24
Overig
Overig
Overig
360 000 €
(4 500 € / m²)
Verkoop
2
2+
80 m²
Olympou, Δήμος Λάρνακας

slaapkamer2
vlak80 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This Two Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace is located on the Fourth Floor of a truly unique residential development in Larnaca, offering a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 31dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Olympou, Δήμος Λάρνακας
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home