SUPA24
Overig
Overig
Overig
320 000 €
(4 103 € / m²)
Verkoop
2
2+
78 m²
Agion Anargiron, Δήμος Λάρνακας

slaapkamer2
vlak78 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This modern penthouse apartment offers a prime opportunity in the growing area of Livadia. With a generous internal space of 78 m2, this home features...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 55dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Agion Anargiron, Δήμος Λάρνακας
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home