SUPA24
Overig
Overig
Overig
165 000 €
(3 300 € / m²)
Verkoop
1
1
50 m²
Michael Koutsofta, Αραδίππου

slaapkamer1
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A new residential development located in the quiet and exclusive area of Aradippou, Larnaca, offering contemporary apartments designed with modern arc...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Michael Koutsofta, Αραδίππου
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home