SUPA24
Overig
Overig
Overig
150 000 €
(2 885 € / m²)
Verkoop
1
1
52 m²
Mariou Siarri, Αραδίππου

slaapkamer1
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

For sale: Off-plan one-bedroom apartment located on the first floor of a new three-story building in Aradippou. With an internal living space of 52 m2...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 50dagen
Bijgewerkt: 50dagen

Plaatsen

Mariou Siarri, Αραδίππου
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home