SUPA24
Overig
Overig
Overig
246 984 €
(2 245 € / m²)
Verkoop
4
2+
110 m²
Alsancak

slaapkamer4
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The apartment for sale is located in Karavas, also known as Alsancak, a picturesque village approximately 11 kilometers west of Girne in Northern Cypr...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteDouchecabineKeukenapparatuurBeveiliging

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Alsancak
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri