SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
390 000 €
(3 145 € / m²)
Verkoop
3
1
124 m²
Gladstonos, Agios Theodoros

slaapkamer3
vlak124 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartament, jest położony w Venus Rock Panorama Village,  2.5 km od morza, 15 km od lotniska, 20 km od centrum miasta Pafos na Południowym Cyprze.  Pa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Gladstonos, Agios Theodoros
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Patron Nieruchomości Sp. z o.o.