SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 268 484 €
(2 523 € / m²)
Verkoop
6+
2+
899 m²
Acceso Ocho, Sánchez

slaapkamer6+
vlak899 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Introducing Château at Monterán, a classic-style home that exudes elegance and charm. Located within the exclusive Monterán residential and golf commu...

Parameters

Gegenereerd door AI

HalHouten vloerHaardNatuurlijk lichtWeergaveAparte keukenBadDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurTerrasHoge plafondsModerne stijlGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 271dagen
Bijgewerkt: 44dagen

Plaatsen

Acceso Ocho, Sánchez
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Costa Rica