SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
563 426 €
(2 263 € / m²)
Verkoop
5
2+
249 m²
Boulevard B, San Rafael

slaapkamer5
vlak249 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luma Home is a single-level residence located in Hacienda Espinal, one of the most established and prestigious communities in Costa Rica’s Central Val...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteKeukenapparatuurHouten balkenNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlApart toiletDouchecabineHalWasmachineSlimme apparatenBeveiligingHouten vloerStoepHoge plafonds

Ander
Leeftijd van het aanbod: 271dagen
Bijgewerkt: 44dagen

Plaatsen

Boulevard B, San Rafael
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Costa Rica