SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
123 190 €
(1 232 € / m²)
Verkoop
4
2+
100 m²
Carrera 50, Cali ciudad

slaapkamer4
vlak100 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Descubre el equilibrio perfecto entre confort, diseño y ubicación en este elegante apartamento de 100 m², completamente remodelado, ubicado en un quin...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveApart toiletNa de reconstructieHouten vloerBeveiliging

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 159dagen
Bijgewerkt: 65dagen

Plaatsen

Carrera 50, Cali ciudad
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alexander Ochoa