SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
396 038 €
(7 201 € / m²)
Verkoop
4
1
55 m²
Roselawn Avenue, York

slaapkamer4
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Authentic Forest Hill Lofts, 13' Ceilings, Concrete Floors, Approx 700 Sq Ft, Large Windows, Rare South Facing Unit With Walk Out To 200 Sq Ft Private...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 127dagen
Bijgewerkt: 95dagen

Plaatsen

Roselawn Avenue, York
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Right at Home Realty, Brokerage*