SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
391 119 €
(5 285 € / m²)
Verkoop
6+
2+
74 m²
Buttermill Avenue, Vaughan

slaapkamer6+
vlak74 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Beautiful 2 Bedroom + Den Suite With 1 Parking And 1 Locker At Transit City 2 Condo In VMC. Approx. 820 Sq.Ft. Interior + Oversized 159 Sq.Ft. Balcony...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 57dagen
Bijgewerkt: 56dagen

Plaatsen

Buttermill Avenue, Vaughan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Right at Home Realty, Brokerage*