SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
278 973 €
(5 166 € / m²)
Verkoop
2
1
54 m²
North Templeton Drive, Vancouver

slaapkamer2
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Charming top floor one bedroom, one bathroom home with stunning mountain views and spectacular sunsets from the private north west facing balcony. Bri...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveNatuurlijk lichtGeschikt voor huisdieren

Ander
Leeftijd van het aanbod: 103dagen
Bijgewerkt: 84dagen

Plaatsen

North Templeton Drive, Vancouver
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | West Vancouver