Lijst met aanbiedingen
36
36
36
327 093 €
(4 361 € / m²)
Verkoop
2
1
75 m²
33 Avenue, Surrey
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
75 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Welcome to Prescott Commons.This 2 bedroom,1 bathroom condo offers a spacious & functional layout w/ generous living space.The living room & primary b...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
33 Avenue, Surrey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.