SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
381 732 €
(4 149 € / m²)
Verkoop
4
2+
92 m²
McLevin Avenue, Scarborough

slaapkamer4
vlak92 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

An exceptional opportunity awaits at Presto Towns! This beautifully maintained, 1-year-new2-bedroom condo features expansive windows that flood the sp...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 57dagen
Bijgewerkt: 57dagen

Plaatsen

McLevin Avenue, Scarborough
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Right at Home Realty, Brokerage*