SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
269 675 €
(3 414 € / m²)
Verkoop
3
1
79 m²
Route 338, Saint-Zotique

slaapkamer3
vlak79 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Stunning Ground-Floor 2-Bedroom Condo with Expansive Patio Discover a peaceful oasis in this beautiful ground-floor condo offering a large private p...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 289dagen
Bijgewerkt: 86dagen

Plaatsen

Route 338, Saint-Zotique
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Montreal