SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
217 480 €
(2 338 € / m²)
Verkoop
6+
1
93 m²
Rue Saint-Christophe, Saint-Jérôme

slaapkamer6+
vlak93 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

** CONDO UNITÉ DE COIN AVEC BELLE LUMINOSITÉ ** Impeccable avec 2 espaces de stationnement. Situé au 2e étage. Salon à aire ouverte avec la salle à ma...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue Saint-Christophe, Saint-Jérôme
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Via Capitale Partenaires