SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
180 717 €
(1 401 € / m²)
Verkoop
6+
1
129 m²
Rue Jacques-Bédard, Québec

slaapkamer6+
vlak129 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Grand condo offrant 2 chambres à coucher et plus de 1380 pieds carrés de superficie habitable. Espace de vie commune à aire ouverte procurant luminosi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue Jacques-Bédard, Québec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Via Capitale Sélect