SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
202 462 €
(1 857 € / m²)
Verkoop
6+
1
109 m²
Rue Jacqueline-Auriol, Québec

slaapkamer6+
vlak109 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Condo lumineux au style moderne offrant un espace de vie à aire ouverte pratique et agréable. La grande cuisine fonctionnelle avec coin lunch s'intègr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rue Jacqueline-Auriol, Québec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Via Capitale Sélect