SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
198 327 €
(2 110 € / m²)
Verkoop
6+
1
94 m²
Rue de Coligny, Québec

slaapkamer6+
vlak94 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez ce superbe condo situé au dernier étage, offrant une vue sur le splendide Parc de l'Escarpement. Vous serez charmé par sa fenestration abond...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue de Coligny, Québec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

VIA CAPITALE ÉLITE