SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
154 881 €
(2 065 € / m²)
Verkoop
6+
1
75 m²
Avenue Rancourt, Québec

slaapkamer6+
vlak75 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Condo 1 chambre situé dans le secteur recherché du Vieux-Moulin à Beauport, à la limite de Charlesbourg. Construction 2017, bien entretenue et offrant...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Avenue Rancourt, Québec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Via Capitale Sélect