SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
562 184 €
(4 104 € / m²)
Verkoop
6+
2+
137 m²
Rue Bélanger, Montréal

slaapkamer6+
vlak137 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Spacious ground-floor unit on 2 levels offering over 136.5 sq. m. of living space and a rare home-like feel in the city. Exceptional natural light tha...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rue Bélanger, Montréal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Québec