SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
217 475 €
(5 878 € / m²)
Verkoop
2
1
37 m²
Rue De La Roche, Montréal

slaapkamer2
vlak37 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Charming undivided condo located on the 3rd floor, bright and thoughtfully optimized. It features a closed bedroom with sliding doors, a spacious, mod...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue De La Roche, Montréal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Montreal