SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
201 452 €
(3 801 € / m²)
Verkoop
5
1
53 m²
Avenue William-David, Montréal

slaapkamer5
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Charmant condo d'une chambre situé au dernier étage d'une copropriété bien entretenue et paisible, en plein cœur du quartier HOMA! Parfaitement agencé...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Avenue William-David, Montréal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Montréal