SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
248 022 €
(3 543 € / m²)
Verkoop
6+
1
70 m²
Rue Jarry Est, Montréal

slaapkamer6+
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Bienvenue au 1320 rue Jarry E, appartement 1! Cette magnifique copropriété divise de 2 chambres à coucher avec stationnement extérieur à l'arrière vou...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteNatuurlijk lichtKeukenapparatuurWasmachineWaterverwarmer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Rue Jarry Est, Montréal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROPRIO DIRECT