SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
261 925 €
(5 953 € / m²)
Verkoop
5
1
44 m²
Rue Garnier, Montréal

slaapkamer5
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Superb condo in one of the most sought-after areas of the Plateau, just steps from Mont-Royal metro and La Fontaine Park, as well as shops and service...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rue Garnier, Montréal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROPRIO DIRECT