SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
558 075 €
(6 201 € / m²)
Verkoop
6+
2+
90 m²
Rue Ottawa, Montréal

slaapkamer6+
vlak90 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Condo in Montreal offering refined urban living in the heart of vibrant Griffintown. This stunning corner unit features two spacious bedrooms, two sle...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 80dagen
Bijgewerkt: 44dagen

Plaatsen

Rue Ottawa, Montréal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX ACTION