SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
286 364 €
(4 773 € / m²)
Verkoop
5
1
60 m²
Chemin Lucerne, Mont-Royal

slaapkamer5
vlak60 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Magnifique condo d'angle d'une chambre à coucher dans le prestigieux projet Royalton, offrant une luminosité exceptionnelle grâce à ses grandes fenêtr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 104dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Chemin Lucerne, Mont-Royal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Montréal