SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
394 411 €
(3 034 € / m²)
Verkoop
6+
2+
130 m²
Rue Roger-Thomas, Mirabel

slaapkamer6+
vlak130 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Voir la vidéo - Condo haut de gamme au 4e étage - design, confort et prestations supérieures! Aire ouverte lumineuse orientée sud-ouest, plafonds de 9...

Parameters

Gegenereerd door AI

VloerOpen leefruimteBadDouchecabineHouten vloerHoge plafondsHaardKeukenapparatuurBeveiligingNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Rue Roger-Thomas, Mirabel
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROPRIO DIRECT