SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
294 771 €
(2 498 € / m²)
Verkoop
6+
1
118 m²
Boulevard de la Grande-Allée, Mirabel

slaapkamer6+
vlak118 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Magnifique condo, impeccable à 2 minutes de Autoroute 15 dans le projet Alvéo à Mirabel.Situé sur une rue tranquille sans voisin arrière , donnant vu...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasHouten vloerWeergaveOpen leefruimteNatuurlijk lichtModerne stijlGeschikt voor huisdieren

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Boulevard de la Grande-Allée, Mirabel
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROPRIO DIRECT