SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
156 336 €
(1 646 € / m²)
Verkoop
6+
1
95 m²
Impasse de Brest, Gatineau

slaapkamer6+
vlak95 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Condo for sale in Hull - Tranquility and nature await you! Located in a peaceful area of Hull, this charming 1000 sq. ft. condo offers a pleasant and ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Impasse de Brest, Gatineau
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

VIA CAPITALE DIAMANT